GenelGüncel HaberlerTürk Hava Yolları

THY’YE BİR ÖDÜL DAHA

Türk Hava Yolları (THY), Havayolu Yolcu Deneyimi Derneği (APEX) tarafından 2020 yılının beş yıldızlı küresel hava yolu seçildi.

Küresel seyahat uzmanlarının katılımıyla 9 Eylül’de Los Angeles Kongre Merkezi’nde gerçekleşen APEX / IFSA Ödülleri’nde, Temmuz 2018 ile Haziran 2019 arasında, dünya çapında yaklaşık 600 hava yolu şirketinin bir milyonun üzerinde uçuşunu puanlayarak 2020 yılının yıldızlarını seçildi. Havayolu şirketleri, koltuk konforu, kabin servisi, yiyecek ve içecek, eğlence ve wi-fi kategorilerinde beş yıldız üzerinden değerlendirildi.

Üst üste üçüncü kez ödül aldı

Kazanılan ödül ile ilgili olarak bir değerlendirmede bulunan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, “Türk Hava Yolları olarak misafirlerimize seyahatlerinin her aşamasında mükemmelliği sunmayı hedefliyoruz. Dreamliner tipi uçaklarımızda yenilenen Business Class kabin tasarımımız, havacılık endüstrisinde çığır açan yeni evimiz İstanbul Havalimanı ve bulutların üzerindeki ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile bir değişim yaşıyoruz. Bu değişimin yolcularımız tarafından beş yıldızla ödüllendirildiğini görmek mutluluk veriyor. APEX’e ve birlikte uçtuğumuz tüm değerli konuklarımıza, bu gayretimizi görüp takdir ettikleri ve bizi bu değerli ödüle üst üste üçüncü kez layık gördükleri için sonsuz teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Tags
Show More