GenelGüncel HaberlerHavacılık Firmaları

PEGASUS YARINLARA UÇUYOR

Pegasus Hava Yollarının mali desteği ile Sivil Toplum için Destek Vakfı koordinasyonunda, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yürütücülüğünde gerçekleştirilen “Yarınlara Uçuyoruz” projesi, gençlerin Türkiye içerisindeki toplumsal fayda ve dayanışma temelli fikirlerini destekliyor.

18-29 yaş arası gençler, gençlik grupları ve gençler için faaliyet gösteren STK’ların fondan yararlanmak için başvurabileceği bu programda, teknik ön elemeden geçen 40 başvuru sahibi genç İstanbul’da gerçekleşecek olan bir günlük Proje Günleri Toplantısı’na davet edilecek.

Toplantıda proje döngüsü, bütçe hazırlama ve tematik atölyeler gerçekleşecek. Toplantı sonrasında proje sahibi gençlerden proje başvuru formlarını tekrar güncelleyerek göndermeleri istenecek. Gelen 40 proje başvuru formu Değerlendirme Kurulu tarafından değerlendirilecek ve desteklenmeye hak kazananlarla yapılacak hibe sözleşmesi sonrası hibe süreci başlayacak. Eylül 2019 – Haziran 2020 dönemlerinde 20 proje desteklenecek.

Hibe başvuru çağrısı sadece 9 Eylül – 9 Ekim 2019 tarihleri arasında 1 ay süreyle açık kalacak. Sosyal sorumluluk projesiyle fark yaratmak isteyen gençler http://yarinlaraucuyoruz.com internet sitesi üzerinden başvurularını yapabilecek.

Tags
Show More