Güncel Haberler

TUSAŞ IDEF 2015’TE ÖZGÜN ÜRÜNLERİYLE GÖZ KAMAŞTIRACAK

 

TUSAŞ – Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. 5-8 Mayıs 2015 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan “12. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı”na 1170 metrekare büyüklüğünde bir stand ile katılıyor. (Salon:5, Stand No: 501)

TUSAŞ standında özgün ürünlerini ön plana çıkartıyor.

Uçak bölümünde; iki uçakla uçuş testleri devam eden HÜRKUŞ’un Mock-up’ı yanında, akrobatik görüntülerini de içeren HÜRKUŞ filmini görebilirsiniz.

Helikopter bölümünde; Silahlı Kuvvetlerimizin envanterine girmiş Türkiye’nin gururu, T129 ATAK Helikopteri sergileniyor.

İHA bölümünde; Hava Kuvvetleri Komutanlığımızın seçimi olan İnsansız Hava Aracı “ANKA” Sistemi, Hedef Uçak Sistemleri TURNA ile ŞİMŞEK sergileniyor.

Uydu bölümünde, 2012 Aralık ayında uzaya fırlatılan GÖKTÜRK-2 uydusunun yeterlilik modeli, TÜRKSAT 6A ve yakın zamanda faaliyete geçecek olan Uzay Sistemleri Entegrasyon ve Test Merkezi (USET) kabiliyetleri sergileniyor. Bunun yanında GÖKTÜRK-1 Uydusunun TUSAŞ Tesislerine gelişini Standımızdan canlı yayında izleme imkânı olacaktır.

IDEF 2015 fuarında TUSAŞ aşağıda bilgileri verilen etkinlikleri gerçekleştirecek. Bahse konu etkinliklerimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ekran Resmi 2015-05-04 12.00.21

Show More

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.